Letní příměstské tábory v KKCM 2021

Pestrá nabídka zábavy i poučení na celé léto


Letní příměstské tábory v KKCM 2021

Jako každý rok přicházíme s nabídkou letních PŘÍMĚSTSKÝCH táborů. Tentokrát navíc i s ujištěním, že pokud by tábory neproběhly, o své peníze nepřijdete! 

Ať už letošní prázdniny dopadnou jakkoliv, přihláškou nic neriskujete. Pokud o táboře v KKCM uvažujete, doporučujeme rezervovat si místo včas! Přestože byl již loňský rok poznamenaný Covidem, poptávka po našich táborech byla ještě vyšší než obvykle. 


Další informace ohledně COVID-19: 

Pokud se tábor neuskuteční, o své peníze nepřijdete! V případě, že tábor nebude možné uskutečnit z důvodu vládních opatření, budeme vám celou uhrazenou částku vracet zpět na váš účet. Pokud by vaše dítě mělo před nástupem na tábor pozitivní nález na Covid, nebo bude vašemu dítěti nařízena karanténa, budeme vracet 80% z ceny tábora (případně pokud bychom našli náhradníka, poté vrátíme 100% z ceny). Toto se týká i případě dalších zdravotních potížích, kvůli kterým by dítě nemohlo na tábor nastoupit. Peníze zpět z něj dostanete i v případě, kdy dítě nemůže kvůli nemoci nebo zranění tábor dokončit. Nařízení karantény je třeba doložit dokladem od hygienické stanice nebo jiným dokumentem, potvrzujícím že dítě nemůže na tábor nastoupit. 

Děkujeme za pochopení.