top of page
Baby signs - Znakujeme se zpěvem a hrou 1

Lektorka: Marie Vacíková

Cena kurzu: 2 100 Kč za 12 lekcí (3 měsíce)

Termín: pondělí 11:10-12:10 hodin

Ukázková hodina proběhne v úterý 18. 12. 2018 v herničce od 10 - 11 h.

Kurz začíná od ledna 2019. 

Kurz se bude konat pouze v případě min. počtu 2 zájemců. Děkujeme za pochopení.

Kurz, ve kterém se miminka a batolata učí komunikovat znaky při hře a veselých písničkách. Vhodné pro děti od 6 měsíců do 3 let. Účastníci se scházejí jednou týdně na hodinu po 12 týdnů. Děti se naučí veselé písničky, seznámí se s medvídkem BeeBo, který je v každé lekci provází a pomůže jim učit se znaky.

Každá hodina je na jiné téma:
U jídla - Před spaním - Koupání - Oblékání - Zvířátka - V parku Pocity - Venku - Na farmě - Bezpečnost - V ZOO - Narozeniny


Během kurzu se naučíte 73 znaků.

​Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit. Program Baby Signs® je prvním a nejrozšířenějším programem znakování - je založen na vědeckých výzkumech doktorek Acredolo a Goodwyn a obsahuje důkladně a odborně propracovanou metodiku a výukové materiály pro rodiče i pro děti.

Cena kurzu je 2.100,-Kč za 12 lekcí včetně zpěvníčku a CD s písničkami.

Kurz je koncipován pro 4-6 dětí. Pokud vidíte kurz v systému jako obsazený, neváhejte mi napsat, ráda vypíšu další. Stejně tak i v případě dotazů či problémů s přihlášením. Pokud kurz již probíhá, i přesto mě můžete kontaktovat e-mailem: vacikova.marie@gmail.com, nebo telefonem: 724 639 580.

Kdo by váhal nad kurzem kvůli času konání (konec ve 12:10), tak vězte, že na oběd je možné zajít hned za rohem - Restaurace U Kostela, nebo Tex-Mex restauce na Budech, a možná zajistíme dovoz zdravých jídel.

 

Pro přihlášení na celý kurz vyplňte registraci zde: 

http://rodicemhrave.cz/rezervace-kurzu-baby-signs-mukarov/

bottom of page