Aktuální omezení činnosti Kulturního a komunitního centra

Na základě nařízení vlády České republiky z 12. 10. 2020 se od 14. 10. do 3. 11. 2020 ruší všechny zájmové kroužky pro děti i dospělé, klubovna pro školáky a programy Mateřského centra.

Nadále funguje hlídání dětí s programem (Mrňouskové, Mravenečci) a otevřena je i Obecní knihovna. Konají se kroužky pro předškolní děti: Tanečky pro děti 3-4 roky (úterý), Tanečky pro děti 5-6let (středa), kroužek Předškolák (čtvrtek), Malování pro předškolní děti (pondělí a dopolední anglická školička (čtvrtek i v pátek).


Jazykové a výtvarné kroužky, dramatický kroužek, Příroda kolem nás, Lesany, šachový kroužek, kroužek zálesák, cvičení pro děti a multimédia pokračují distanční formou na platformě MS Teams.


Zrušeny (nejsou spuštěny v on-line verzi) tyto kroužky: Angličtina pro děti 1. - 2. třída, modelářský kroužek, tvořivý kroužek, jóga pro děti a hudební kroužky.Nedávné příspěvky
Archiv
  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg