Jak se připojit k online kroužkům

Po dobu nouzových opatření nabízíme řadu zájmových kroužků distanční formou na platformě MS Teams. Pozvánku k připojení do konkrétního týmu dostanete od svého lektora (přímo nebo prostřednictvím rodičů), a to formou aktivního odkazu. Po kliknutí na odkaz se objeví nabídka, kde je možné vybrat připojení přes webový prohlížeč, nebo v aplikaci Teams nebo instalaci aplikace.

Připojení přes webový prohlížeč je možné, nedovoluje ale posílat zprávy do konverzace (chatu). Doporučujeme proto aplikaci nainstalovat. Je to možné jak na počítači, tak na chytrém mobilu.

Instalaci si můžete připravit dopředu, stažením z odkazu.

Pro přihlášení do aplikace budete potřebovat Microsoft účet. Buď můžete použít ten, který už máte - ze školy, práce, nebo soukromý, nebo si jej můžete nově vytvořit. Návod, jak to udělat, najdete zde.

Účet je vždy vázaný na konkrétní e-mailovou adresu (při registraci účtu můžete použít tu, kterou běžně užíváte, nebo si vytvořit novou). Tuto e-mailovou adresu sdělte lektorovi, aby vás mohl zařadit do svého týmu a pozvat ke schůzce v konkrétním kroužku.


Pozvání ke schůzce vám přijde jak do e-mailu, tak i do aplikace Teams, kde ho najdete v záložce Kalendář a Týmy. Nejdůležitější aktuality můžete sledovat pod záložkou Aktivita.

V případě dotazů či problémů nás neváhejte kontaktovat!
Nedávné příspěvky
Archiv
  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg