Leden/únor v KKCM - kroužky a kurzy on-line, nebo dočasně přerušené...


V KKCM se řídíme v této době citátem: Co tě nezabije, to tě posílí. A tak s rodiči cca 250 dětí ze zájmových kroužků z Mukařova a okolí pružně přecházíme z presenční výuky do online výuky a naopak, nebo dočasně přerušíme výuku kroužků, abychom ji potom opět znovu spustili – jak to právě doba umožňuje a vláda nařizuje. Velice chci poděkovat za vstřícnost, trpělivost a ochotu těm, kteří s námi tento proces již poněkolikáté absolvovali. Opravdu si toho velice vážíme, oceňujeme pružný přístup a děkujeme za vaši podporu😊 Stále platí pro všechny kroužky a kurzy, že neodučené lekce z 1. pololetí budeme nahrazovat v 2. pololetí, prodlužujeme permanentky a případně budeme vymýšlet a nabízet další alternativy, jak vzniklé situace řešit. Budeme se vždy snažit vyjít každému vstříc ke vzájemné spokojenosti. Tento proces není jednoduchý ani pro tým lektorek a lektorů v KKCM a jsem velice ráda, že právě tento tým máme kolem sebe a společně děláme smysluplnou práci. Za tuto práci jim chci také velice poděkovat.


Stejný proces pravidelně probíhá v klubovně pro školní děti, v kurzech pro dospělé i v Mateřském centru. Jediná skupina, která jede stále svým tempem a ve stejném režimu, jsou Mrňouskové a Mravenečci (hlídání dětí od 2 let s programem).


Knihovna také pružně reaguje na aktuální situaci a pokud nemůže mít otevřeno, funguje formou výdejního okénka po předchozí telefonické dohodě. Sociální služby stále fungují v pracovních dnech formou telefonického kontaktu a jsou neustále připraveny pomoci - odbornou radou i skutečně podanou pomocnou rukou.


Osobní kontakt začíná být nedostatkovým zbožím, a tak už se v KKCM všichni těšíme na společně strávené chvíle jak v Kulturním a komunitním centru, tak na kulturně-společenských a rodinných akcích v Mukařově.


Snad brzy na viděnou.Nedávné příspěvky
Archiv
  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg