Putování za betlémy (1. 12. 2020 - 6. 1. 2021)


Každoročně Galerie Stará škola v Mukařově otevírá první adventní neděli výstavou betlémů, která trvá až do 23. 12. Z nařízení vlády je galerie pro veřejnost stále uzavřena, ale o výstavu betlémů přeci jenom nepřijdete. Betlémy budou zdobit hned 12 míst v Mukařově a Srbíně, které jsou viditelné a veřejně přístupné z našich ulic. A tak můžete putovat a obdivovat nasvícené betlémy ve výlohách a oknech v našich obcích.

Výstava betlémů bude trvat od 1. 12. 2020 do 6. 1. 2021 (tedy do Tří králů).

Celkem na vás čeká 12 zastavení, kde můžete spatřit betlémy různých témat a provedení: Kulturní a komunitní centrum Mukařov Obecní knihovna Mukařov Galerie Stará škola Mukařov Mateřská škola Mukařov Základní škola Mukařov Enapo Mukařov Restaurace Phó Farmářský obchod Mukařov Trafika Mukařov Kia Motors Srbín Květinářství Srbín Oděvy Srbín

Za nápad i pomoc s realizací této akce velice děkuji jmenovitě Zuzaně Holoubkové a Petře Houdkové z KKCM. Také bych chtěla poděkovat všem zúčastněným za zapůjčení výstavního prostoru a zapojením se do této vánoční akce.

Jitka Čurdová


Nedávné příspěvky
Archiv
  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg