top of page

Renáta Prošková

Fit Dance

Měla jsem zkrátka trochu štěstí. 

Za vše děkuji mému Otci Stvořiteli, který mi do cesty staví to, co si přeji, a tak jsem dostala šanci vystupovat se známými zpěváky v komerční scéně popmusic. 

Nestudovala jsem tanec, ale chodila jsem na castingy a tančila doma. Sledovala MTV. Odchovaná na Janet Jackson a Paule Abdul. Můj nejoblíbenější film? Jak jinak, než Flash Dance :-). Trénovala jsem pouze v obýváku a jako teenager jsem tančila v taneční amatérské skupině. 

Nejsem žádný světový tanečník. Ale něco málo se mi přece jen podařilo. V době, když se mi narodil syn, jsem dostávala nabídky pro velmi zajímavá angažmá se známými zpěváky hlavně do zahraničí. Odmítala jsem. 

Jednou mi zazvonil telefon. To už mi bylo dost let na začátek taneční kariéry a syn už byl veliký. Tam, kde ostatní končili, já právě začala. Zavolala mi docela významná produkční agentura Universal a žádali mě o alternaci belgické tanečnice pro Danzela, a tím to vše začalo. Dostala jsem šanci vystupovat se slavnými zahraničními osobnostmi. Spolupráce trvala skoro 7 let. Poslední vystoupení bylo v mých 43 letech. 

Pak jsem se začala zabývat taneční agenturou, obchodem a marketingem. 

Dnes bych opět moc ráda roztančila vaše srdce. Vykročte ke svému snu. 

Pojďme si to užít a roztančit svět. Pokud roztančíte vaše srdce, roztančíte svět a díky vám, se stane lepším místem na Zemi.

Proskova
bottom of page