Daniela Kukačková

Lektorka kroužků šikulky a divočina

Po maturitě na SZŠ jsem pracovala jako zdravotní sestra na neurochirurgické klinice v Hradci Králové na resuscitačním a později funkčním oddělení. Nějaký čas jsem byla zdravotní sestrou v Jeslích v OÚNZ Praha 4, po mateřské dovolené v soukromé kožní ordinaci. Několik let jsem pomáhala v soukromé firmě svého manžela.

Od roku 2005 jsem pracovala jako vychovatelka v Osmiletém gymnáziu Open Gate, kde jsem zároveň působila jako lektor volnočasových aktivit (kroužek vaření). Absolvovala jsem doplňující pedagogické studium obor Speciální pedagogika na Pedagogické fakultě UK v Praze, kurzy angličtiny a kurz záchranáře-plavčíka. Mám bohaté zkušenosti jako zdravotník a pomocný pedagogický dozor na školách v přírodě a výletech s dětmi prvního stupně ZŠ. Spolupracuji na projektu, který se zabývá návratem lidové písně a folkloru dětem, do škol a MŠ.

 

Práce s dětmi je pro mě koníčkem a relaxací. Jsem matkou čtyř dětí (tři už jsou dospělé) a aktivní babičkou tří vnoučat. Ve volném čase se věnuju zpěvu, hraju na klavír, ráda trávím čas v přírodě při turistice nebo na kole, mým koníčkem je také zahrada a v zimě ruční práce.

  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg