Jitka Čurdová

koordinátorka kroužků a kurzů pro školní děti a dospělé

Mukařov a okolí jsem si zamilovala. Vždycky mě to táhlo do přírody a tady mám na dosah lesy, louky, rybníky…věděla jsem, že je to správné místo, kde chci žít. Děti k mému životu přirozeně patří a práce s nimi je mým koníčkem. Proto jsem tyto dvě  lásky spojila a založila v Mukařově přírodovědecký kroužek, kde učím děti lásce a respektu k přírodě i k sobě samým.

 

Vystudovala jsem ekonomickou školu v Mladé Boleslavi a poté Vyšší odbornou školu informačních služeb v Praze. Marketingu a managementu jsem se v pracovní kariéře věnovala dalších 10 let a před odchodem na mateřskou dovolenou jsem končila na pozici Marketing manager ve firmě Pro-Doma Stavebniny.

 

V době rodičovské dovolené jsem se na jeden rok stala učitelkou v mateřské školce a to už jsem věděla, že práce s dětmi mě opravdu baví.

 

V KKCM chci vytvořit nový prostor pro děti a dospělé a dát jim možnost aktivně trávit svůj volný čas. Myslím, že každý si tu své najde…

  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg