Kateřina Poláková

Mravenečci - krátkodobé hlídání dětí

Práce s dětmi mě velmi naplňuje a obohacuje. Díky dětem mám možnost pozorovat svět jejich očima a vstupovat do jejich světa her a fantazie. Snažím se absolvovat různá školení a kurzy, abych i já byla pro děti správným vzorem a parťákem:-)

Snažím se vytvářet příjemné a inspirativní prostředí, kde se děti cítí dobře a mohou se rozvíjet.

Mezi mé zkušenosti patří hlídání dětí, vedoucí skautského oddílu, koordinátorka dětského koutku, táborová instruktorka. S KKCM spolupracuji již druhým rokem jako lektorka dětského cvičení a ráda pomáhám při kulturních akcích (pohádkový les, maškarní bál). Dále působím v Montessori Mozaika Myšlín jako lektorka výtvarné a dramatické výchovy.  V naší vesnici již řadu let pořádám ve spolupráci s SDH různé akce pro děti (dětský den, lampionový průvod, divadlo).

Pocházím z Prahy a je mi 28 let. Jsem hrdá maminka dvou dětí předškolního věku. Studovala jsem ekonomické lyceum Dr. Edvarda Beneše v Praze. Mezi mé záliby patří procházky v přírodě s rodinou a pejskem, tanec, sport, četba, hudba, výtvarná a kreativní činnost.

  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg