Petr Suchý

Lektor Akčního týmu

Studoval jsem matematické inženýrství na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT a informatiku na Vysoké škole ekonomické. Řadu let jsem pracoval v bankách, nejdéle v Raiffeisenbank v oddělení finančních trhů. Vždy mě to však táhlo k vzdělávání dětí a dospělých, a tak jsem absolvoval kurz zážitkové pedagogiky a realizoval několik akcí pro dospělé i děti.

 

V roce 2015 jsem se rozloučil s bankovním sektorem a pustil se do svého snu - propojení vzdělávání, přírody a dětí. Založil jsem Klub dětí a mládeže Čtyřlístek, kde se chceme věnovat volnočasovým aktivitám pro děti v oblasti Říčany – Mnichovice –Kostelec nad Černými Lesy.

 

Aktuálně vedu kroužky Divočiny pro děti z MŠ Světice, MŠ Stránčice a MŠ Mnichovice. Děti jsou nadšené, zejména kluci, protože mají možnost se vyřádit venku pod mužským vedením. Do budoucna uvažuji o práci v lesní školce. O prázdninách jsem organizoval PRALES = Prázdninovou Lesní Školku.

 

Dlouhodobě se zajímám o seberozvoj, absolvoval jsem řadu kurzů, firemních i soukromých. Rád cvičím jógu, věnuji se skautskému oddílu v Říčanech. Jsem otec dvou dcer a syna, páníček psa, oblíbenec rodinného kocoura a chovatel tří slepic, které jsou toho času na dovolené u bratra na Moravě.

  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg