Petra Houdková

koordinátorka mateřského centra a programů pro nejmenší

Pocházím z Říčan a při hledání společného bydlení s manželem jsme se do Mukařova zamilovali. Koupili jsme tady domek a po celkové rekonstrukci jsme se  v roce 2008 konečně nastěhovali.

Studovala jsem Gymnázium v Říčanech, poté na České zemědělské univerzitě. Krátce po ukončení studia se nám narodil první syn, a tak jsem v Mukařově začala hledat nějaké vyžití nejen pro syna. Hledání mě zavedlo do Mateřského centra, kde jsme začali aktivně trávit čas.

V létě 2015 jsme s dalšími aktivními maminkami zařídily další místnost pro aktivity mateřského centra, protože ve stávající místnosti byl tři dopoledne v týdnu Blok kreativních kroužků.

Jelikož jsem byla jednou z iniciátorek této myšlenky a dále jsem se na dění v centru aktivně podílela, stala jsem se koordinátorkou Mateřského centra. Ale není to starost, je to hlavně radost, i když dnes už nemám syna jednoho, ale tři.

Mám radost, že se mají maminky kde potkávat, sdělovat si své starosti a zkušenosti a mohou trávit aktivně čas se svými dětmi a bavit se při tom. Každý dětský úsměv je mi odměnou. Díky KKCM se cítím v Mukařově opravdu doma. Potkávám na ulici známé tváře, pozdravíme se, popovídáme  a to mě hřeje na srdci.

  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem
v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

MUKAŘOV_znak.jpg
Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2020 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com