Petra Ižáková

MRŇOUSKOVÉ - krátkodobé hlídání dětí

Je mi 34 let, jsem vdaná a šťastná maminka dvou dětí. V Mukařově žijeme od roku 2010. Vystudovala jsem Jihočeskou Univerzitu a nyní po mateřské dovolené povedu skupinku dětí „MRŇOUSKY“. 

V Mateřském centru, nyní Komunitním a kulturním centru jsem činná od roku 2012, nejprve jako účastnice různých aktivit s dětmi, následně jsem začala připravovat a vést výtvarný kroužek. Posléze, od května 2016, jsem v době dlouhodobé nemoci původní lektorky převzala Blok kreativních kroužků, nynějších Mrňousků. Kladné ohlasy maminek mě přesvědčily, že v péči o nejmenší děti budu pokračovat a postupně jsem spolu s aktivními maminkami realizovala myšlenku, která dovedla Mrňousky v KKCM do současné podoby.

Mezi mé záliby patří malování, kreativní činnost a ruční práce, k nimž vedu nejen své děti, ale užijí si je i mí svěřenci ve skupině. Ukázky mé práce můžete vidět i na stěnách v KKCM.

  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg