top of page
Renata Schmidt

Instruktorka Clinical Pilates a zdravého pohybu

Vždy mě fascinovalo naše tělo a už jako dítě jsem se věnovala různým druhům sportu, ale nikdy jsem si nemyslela, že by to mohla být má cesta.

 

Po autonehodě v šesti letech jsem docházela na různé rehabilitace a v dospívání zjistila, že bez pohybu to nepůjde. Při studiu pedagogické školy jsem navštěvovala různé druhy cvičení pro ženy a napadlo mě, že bych taky jednou chtěla předcvičovat. Proto jsem se později začala intenzivně vzdělávat v oblasti fitness a cvičila a předcvičovala i během těhotenstvích a hned po porodech. Informace ke cvičení v těhotenství a po porodu, které jsem měla od fyzioterapeutů a z různých kurzů mi nepomohly po třech dětech předejít diastáze.

U čtvrtého těhotenství jsem začala zjišťovat příčinu, narazila i na hodně online kurzů na diastázu. Po čtvrtém porodu jsem navštívila různé fyzioterapeuty, kurzy, pohybové specialisty a sbírala všechny možné informace. Zjistila jsem, že pokud chci mé tělo dát do  pořádku, musím začít cvičit úplně jinak a to mě donutilo se dál vzdělávat, ale tentokrát v těch správných školách.

Není pohyb, jako pohyb a jsem ráda, že mohu předávat dál tuto osvětu
v pohybu a cvičit zdravě!

Mimo zdravého pohybu se vzdělávám i v oblasti funkční medicíny a nabízím tibetskou terapii HorMe.

bottom of page