top of page
Renata Zítková

Lektorka hrátek s batolátky

Do Mukařova, kde léta žili moji rodiče, jsem se s manželem a dětmi nastěhovala teprve koncem roku 2015.

Studovala jsem v Praze gymnázium a poté České vysoké učení technické – Fakultu Dopravní. Po škole jsem nastoupila do zaměstnání jako rozpočtář Generálního ředitelství cel. Práce mě moc bavila, ale mé druhé (neexaktní) já stále dohánělo deficit nějakou tvorbou pro sebe i pro druhé, což mě velmi naplňovalo a dělalo radost.  

Poté, co nás v Mukařově na „Výtvarce“ Mateřského centra přivítal milý kreativní tým, věděla jsem, že zde nejsem naposledy. Ráda skládám básně, maluji, restauruji, dekoruji, tvořím.... Nyní jako lektorka v KKCM a připravujeme nové programy pro vaše děti.
 

Jsem maminka dvou dětí a díky zapojení v centru jsem našla cestu, jak skloubit zájmy své i mé rodiny. K tomu navíc mám možnost prožívat radost vašich dětí a těšit se úsměvy na jejich tvářích. Díky KKCM jsem získala přátele, místo, kam s dětmi ráda chodím, a v dnešní uspěchané globalizované době něco, co je pro mne důležité, komunitu.
Jsem ráda, že KKCM vrací do života úctu k tradicím, pomáhá začlenit obyvatelé do místního kulturního a sociálního života.

bottom of page