Rudolf Semanský

Lektor modelářského kroužku

Od dětství mne fascinovala zemědělská a stavební technika, tohle nadšení mi vydrželo vlastně po celou školní docházku a nasměrovalo i moje další studium. Až mnohem později, někdy po vojně v roce 1990 jsem si uvědomil, že bych měl spíše zúročit svůj talent v oblasti kreslení a grafiky, dovzdělal jsem se v této oblasti a začal jsem podnikat jako grafik, ilustrátor, písmomalíř a výrobce reklam.

V modelářství, kterému se věnuji od dětství, se obě oblasti propojují – láska k technice i jemná, často výtvarná práce. V současnosti spolupracuji s modelářskými firmami MPM, CMK na přípravě modelů, stavebních plánků a kamufláži.

Deset let jsem starostou obce Mukařov. Ve volném čase kromě modelaření rád čtu (hlavně knihy o přírodě a historii vojenství, ale rád si přečtu také detektivky nebo thrillery), občas se projedu na motorce nebo na kole. Baví mne práce se dřevem, a když je čas a příležitost, zajedu se podívat někam na letadla.

  • w-facebook

Kulturní a komunitní centrum Mukařov sdružuje aktivity spolku Mukařov-sko a Obecní knihovny Mukařov.
Funguje díky podpoře Obce Mukařov, Evropského sociálního fondu a řady dobrovolníků a dárců.

Projekt Mimo školu bez obav 2 CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014079 je financován Evropským sociálním fondem v Operačním programu Zaměstnanost.

Zásady zpracování osobních údajů.

Logo_OPZ_barevné.jpg
logo_LK_B_JPG.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2021 Mukařov-sko, z.s., webdesign Kateřina Čadilová, vytvořeno na platformě Wix.com

MUKAŘOV_znak.jpg