top of page

Kateřina Čadilová

Supervize

Do Mukařova jsme začali jezdit, když mi bylo deset let a rodiče tu stavěli dům. To bylo v době, kdy ještě nebylo zvykem, aby se tu Pražáci usazovali natrvalo, ale nikdy jsme nelitovali. I když jsem si vyzkoušela i život v Praze, do Mukařova jsem v roce 2005 zase vrátila. O dva roky později jsem spoluzaložila Mateřské centrum, a jelikož ráda vymýšlím nové věci, ale ty „staré“ těžko opouštím, nikdy jsem tak docela neodešla, i když nejmladší dcera už odrostla. (Kromě ní mám ještě dvě dospělé děti a zatím dvě vnoučata, s prvním se chlubím na fotce.)

​Obor, který jsem vystudovala (knihovnictví a vědecké informace), sice už řadu let nedělám, ale stále těžím z toho, že mě naučil kombinovat systematičnost a kreativitu. To se mi hodí jak při propagaci kvalitních lokálních výrobků, služeb a zážitků, které se v Asociaci regionálních značek věnuji už více než 10 let, tak třeba i v práci místostarostky.

​Projekt Kulturního a komunitního centra mě nadchl, protože dává smysluplnou náplň objektu, pro který nebylo využití. Věřím, že obci poskytuje něco, co tu dříve chybělo – sdílený prostor pro aktivní trávení volného času všech generací. Moc si vážím podpory všech, kdo nám jakkoli pomohli a pomáhají, aby Kulturní a komunitní centrum mohlo vzniknout a fungovat. Mně osobně nejvíce motivuje, že se v KKCM sešel skvělý tým, s nímž je radost spolupracovat.

+420 608 047 196

Cadilova
bottom of page