top of page

Lektoři

Hraje ochotnické divadlo, pracuje s dětmi, píše pro ně. Je ráda, když se děti pobaví, aniž by si uvědomily, že je na ně výchovně působeno.

Děti k jejímu životu přirozeně patří a práce s nimi je jejím koníčkem. Proto tyto dvě lásky spojila a založila přírodovědecký kroužek Zálesák v Mukařově, kde učí děti lásce a respektu k přírodě i k sobě samým.

Od malička tvrdila, že bude učitelkou. Tou se nestala, ale své přání si začala plnit před několika lety lektorováním tvořivých kroužků a kroužků angličtiny.

Anglicky mluví už 27 let, šestnáct let jezdila pravidelně na léto a zimní prázdniny do Kanady a procestovala i část Ameriky. Hodně času strávila i ve Velké Británii. S radostí sleduje úspěchy svých studentů, jak při jejich komunikaci v zahraničí, tak při složených zkouškách.

Vystudovala ČVUT obor inženýrství životního prostředí, ale v současnosti se zajímá o tvoření a výtvarnictví. Na mateřské dovolené má konečně čas se svému koníčku více věnovat. S chutí a radostí se podělí o své kreativní nápady s dětmi i rodiči na kroužku výtvarka pro nejmenší.

Maminka tří malých synů a energická hybatelka Mateřského centra. 

Šťastná maminka dvou dětí. V Mukařově žije od roku 2010, vystudovala jsem Jihočeskou univerzitu a v KKCM vede skupinku malý děti, neboli Mrňousky. Baví ji malování, kreativní činnost a ruční práce, k nimž vedu nejen své děti, ale užijí si je i mí svěřenci ve skupině.

Maminka dvou úžasných bytosti, žena muže, který jí otevírá nové možnosti a srdce. Lektorka Asociace dětské jógy i jógy pro dospělé.

Má bohaté zkušenosti ve vedení volnočasových aktivit - hlídání dětí, vedoucí skautského oddílu, koordinátorka dětského koutku, táborová instruktorka. Je hrdou maminka dvou dětí předškolního věku. Mezi její záliby patří procházky v přírodě s rodinou a pejskem, tanec, sport, četba, hudba, výtvarná a kreativní činnost.

V modelářství, kterému se věnuje od dětství, se propojují dva obory, které ho vždy přitahovaly – technika a kreslení a grafická tvorba. Spolupracuje s modelářskými firmami MPM, CMK na přípravě modelů, stavebních plánků a kamufláži.

Od dětství se věnovala keramice a v patnácti letech absolvovala hrnčířský kurz. V dospělosti vyzkoušela všechny možné druhy ženských cvičení a některé ji tak nadchly, že se stala cvičitelkou. Němčinu trénuje denně doma s manželem.

Přes vlastní hendikep - zrakovou vadu - pomáhá druhým přiměřeným pohybem překonávat zdravotní obtíže a zlepšovat si náladu.

Vystudovala jsem obor dětská sestra a vedle práce v porodnici jsem byla i babysitter u dětí kanadských diplomatů. I když později byla mým hlavní zaměstnáním kancelářská práce na zastupitelských úřadech, u dětí a s dětmi jsem byla stále a jsem šťastná, že se jim mohu věnovat i v důchodu.

Má bohaté zkušenosti ve vedení volnočasových aktivit. Absolvovala víc než desítku odborných kurzů a dále se vzdělává. Je vstřícná, usměvavá, pečující, spolehlivá a perfektně to umí s dětmi.

Renata Zítková

hrátky s batolátky

Absolventka dopravní fakulty ČVUT má, jak říká, i své "neexaktní" já, které potřebuje tvořit a rozdávat radost. V hrátkách s batolátky pro to má - ve spolupráci s ostatními maminkami - spoustu příležitostí.

Please reload

bottom of page